nauka pływania
nauka pływania

Nauka pływania

O zajęciach

Umiejętność pływania w znaczący sposób wpływa na komfort życia każdego człowieka. Wiele osób uważa, że jedynie pływanie jest skutecznym sposobem leczenia wad postawy i wpływa na wszechstronny rozwój całego organizmu. Poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, reguluje ciśnienie krwi, a dzięki pracy mięśni w odciążeniu wzmacnia kości i stawy. Częste wizyty na basenie hartują organizm, dzięki czemu rzadziej ulegamy przeziębieniom. Co istotne, nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć swoją przygodę z wodą.

Nasze standardowe zajęcia nauki pływania trwają 45 minut w wodzie i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Na pływalni Albatros istnieją także grupy zaawansowane, których zajęcia trwają 75 minut. Grupy liczą 15 osób, dobierane są na podstawie poziomu umiejętności pływackich kursantów.  Instruktorzy wchodzą do wody z grupami najmłodszymi, w których dzieci boją się wody i wymagają oswojenia z nią. W pozostałych grupach, prowadzą zajęcia z niecki basenowej.

Szczegółowe harmonogramy zajęć znajdują się poniżej, w zakładce harmonogram.

Nowy cykl zajęć nauki pływania rozpoczniemy od 10 stycznia 2022 r. 
Zapisy i opłaty przyjmujemy od 3 stycznia 2022 r. 
Pierwszeństwo zakupu mają osoby, które kontynuują zajęcia w danej grupie, po dokonaniu płatności do 9 stycznia 2022 r. 

Uwaga: od 15 lutego 2022 na Skalarze nowa grupa: nauka pływania - grupa początkująca 5 - 7 lat we wtorki w godz. 19.00 - 19.45 w niecce sportowej! 

Serdecznie zapraszamy!