nauka pływania
nauka pływania

Nauka pływania

O zajęciach

Umiejętność pływania w znaczący sposób wpływa na komfort życia każdego człowieka. Wiele osób uważa, że jedynie pływanie jest skutecznym sposobem leczenia wad postawy i wpływa na wszechstronny rozwój całego organizmu. Poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, reguluje ciśnienie krwi, a dzięki pracy mięśni w odciążeniu wzmacnia kości i stawy. Częste wizyty na basenie hartują organizm, dzięki czemu rzadziej ulegamy przeziębieniom. Co istotne, nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć swoją przygodę z wodą.

Nasze standardowe zajęcia nauki pływania trwają 45 minut w wodzie i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Na pływalni Albatros istnieją także grupy zaawansowane, których zajęcia trwają 75 minut. Grupy liczą 15 osób, dobierane są na podstawie poziomu umiejętności pływackich kursantów.  Instruktorzy wchodzą do wody z grupami najmłodszymi, w których dzieci boją się wody i wymagają oswojenia z nią. W pozostałych grupach, prowadzą zajęcia z niecki basenowej.

 

Szanowni Państwo,

wolne miejsca w grupach nauk pływania są już tylko na Pływalni Albatros.

Sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie pływalni Albatros, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 20.00.

Kursy pływania na Skalarze rozpoczną się 13 września 2021 r., na Albatrosie (ze względu na remont dachu) planujemy rozpocząć 27 września 2021 r.  

Serdecznie zapraszamy na zajęcia!