Nauka gry w tenisa

Chciałbyś podszkolić swoje umiejętności w grze w tenisa albo spróbować podstaw tej dyscypliny sportu?

Polecamy lekcje indywidualne, w grupie maksymalnie 3 osobowe oraz w grupach 4 - 5 osobowych z wykwalifikowanym instruktorem.

Od 14 września  zapraszamy na grupowe zajęcia nauki gry w tenisa dzieci od 5 roku życia, młodzież oraz dorosłych!

Każdy uczeń będzie mieć zapewniony sprzęt do nauki gry (rakieta + piłki, pomoce treningowe itp.) oraz profesjonalną opiekę instruktora.

Zajęcia kontynuowane będą przez cały rok szkolny.

Zapisy i sprzedaż karnetów na zajęcia rozpocznie się 7 września 2020 r. w recepcji kortów.

Wiecej infirmacji pod numerem 509 233 515 lub e-mailem: recepcjakorty@osirursus.pl.

Harmonogram zajęć znajduje się w zakładce poniżej.

 WYTYCZNE SANITARNE. Zasady udostepnienia  obiektów  infrastruktury sportowej o charakterze otwartym na terenie OSiR Ursus, ul. Sosnkowskiego 3  - Nauka Gry w Tenisa

1. Przed wejściem na teren kortów tenisowych uczeń powinien zdezynfekować ręce płynem który znajduję się przed głównym wejściem.
2. Na terenie kortów tenisowych (hol, węzeł sanitarny) obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu. Od momentu dotarcia na kort nie ma obowiązku zakrywania ust oraz nosa. Po zakończeniu zajęć i opuszczeniu kortu należy ponownie nałożyć maseczkę lub przyłbicę.
3. Zbiórkę przed zajęciami ustala instruktor tenisa odpowiedzialny za konkretną grupę w specjalnie wyznaczonym na terenie kortów do tego miejscu.
4. Opiekunowie mogą korzystać z trybun znajdujących się na terenie kortów wyłącznie z wyznaczonych miejsc.
5. Zalecane jest ograniczenie obecności osób trzecich na terenie kortów tenisowych.
6. Naukę gry w tenisa mogą podejmować wyłącznie dzieci zdrowe , bez objawów infekcji górnych dróg oddechowych (którego domownicy nie przebywają na kwarantannie).
7. Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Ursus zapewnia osobom uczestniczącym w zajęciach środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.
8. Osoby uczestniczące w zajęciach oraz korzystające z kortów tenisowych są zobowiązane do dezynfekcji rąk , wchodząc i opuszczając obiekt.
9. Po każdych zajęciach następuje dezynfekcja sprzętu sportowego wykorzystanego do przeprowadzenia zajęć przez instruktora.

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek
8:00 - 22:00
sobota-niedziela
8:00 - 22:00