AKTUALNOŚCI

OSiR nieczynny

Szanowni Państwo, na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r.  informujemy, iż WSZYSTKIE OBIEKTY OSIR URSUS SĄ NIECZYNNE do 31 stycznia 2021 r. włącznie.

W związku z wprowadzeniem przez Radę Ministrów (rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - Dz.U. z 2020 r., poz. 2316, 2353 i 2430) obostrzeń związanych z udostępnieniem funkcjonowania miejskich ośrodków sportu i rekreacji związanych z wystąpieniem stanu epidemii, skutkującej faktycznym wyłączeniem ich z użytkowania dla klientów indywidualnych oraz części zawodników zrzeszonych w klubach sportowych – uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw interesom warszawskich klubów sportowych, w tym w szczególności ich zawodniczek i zawodników w Warszawie obowiązuje następujący system udostępniania obiektów przez miejskie ośrodki sportu i rekreacji (dla podmiotów uprawnionych zgodnie z rozporządzeniem Radym Ministrów i w okresie w nim wskazanym).
Pływalnie
Poniżej wskazane pływalnie pozostają otwarte dla podmiotów uprawnionych:
1) pływalnia Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa zlokalizowana przy ul. Inflanckiej 8. W celu rezerwacji proszę o kontakt: tel.: 22 16 27 350, e-mail: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl
2) pływalnia Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany zlokalizowana przy ul. Lindego 20. W celu rezerwacji proszę o kontakt: tel. 22 835 00 08 w. 101, e-mail: biuro@crs-bielany.waw.pl
3) pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz zlokalizowana przy ul. Potockiej 1. W celu rezerwacji proszę o kontakt: tel. 22 832-46-00, e-mail: sekretariat@osir-zoliborz.waw.pl.
Pozostałe miejskie pływalnie pozostają zamknięte.